​Bünyan Belediyesi araç filomuzu büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

​Bünyan Belediyesi araç filomuzu büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Bünyan Belediyesi araç filomuzu büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Belediyesi araç filomuza gerek hibe, gerekse öz kaynaklarımız ile kattığımız 2019'dan bu yana kattığımız 12 araç ve ekipmanın ardından bugün Bünyan Belediyesi öz kaynaklarıyla 5 yeni araç daha eklendi.
Büyük ve güçlü filomuz sayesinde deprem sürecinde Bünyan Belediyesi olarak afet bölgelerine yüce gönüllü Bünyan halkının çok sayıda yardımlarını, destek ekiplerimizi, destek araç ve ekipmanlarımızın ulaştırıldığını belirten Bünyan Belediye Başkanımız Özkan Altun, ''2019 yılından başlayarak bu zamana kadar devam eden araç filomuzu geliştirme ve güçlendirme çalışmalarının ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu alanda ilk günden bu yana Bünyan Belediyesi araç filomuza gerek hibe, gerekse öz kaynaklarımız ile kattığımız 12 araç ve ekipmanın ardından bugün Bünyan Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla 5 araç daha ekledik. Planlı ve programlı çalışmalarımız sayesinde birçok alanda olduğu gibi araç, ekip ve ekipman alanında da ilçemizi kendine yetebilir hale getiriyor ve en doğru şekilde geliştiriyoruz.
Bünyan'ımıza ve afet sürecinde bölgeye yardım ve destek olup yağan tüm yüce gönüllü Bünyanlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını niyaz ediyor, Allah'tan kaza bela vermemesini diliyorum'' ifadelerini kullandı.